Podsufitka Galeco DECOR

Galeco DECOR - podbitka dachowa

Galeco DECOR

Głównym zadaniem podsufitki jest ochrona okapu przed niszczeniem oraz przed zagnieżdżaniem się tam owadów i ptaków. Ponieważ jest to również dobrze widoczny z dołu element domu dopełniający jego wygląd podsufitka pełni również funkcję estetyczną. Ważne jest zatem pogodzenie obu tych funkcji. Produktem, który jest zarówno funkcjonalny jak również estetycznie wykonany jest podbitka dachowa Galeco DECOR.

Firma Galeco specjalizująca się głównie w projektowaniu i produkcji systemów rynnowych ma w swojej ofercie również podsufitkę Galeco DECOR wykonaną z PVC. Produkt dostępny jest w kilku kolorach: orzechowym, ciemnobrązowym, złotym dębie oraz grafitowym. Umożliwia to dopasowanie jej praktycznie do każdej elewacji, wykonanej w dowolnym stylu architektonicznym.

Galeco DECOR - podsufitka

Elementy podbitki dachowej Galeco DECOR

Wśród elementów, z których składają się panele systemu podsufitki wyróżnić można: podsufitkę pełną (295 x 4000 mm), podsufitkę wentylowaną/perforowaną (295 x 4000 mm), listwę montażową typu “J” (4000 mm), listwę montażową typu “H” (4000 mm) oraz narożnik zewnętrzny (4000 mm).

Galeco DECOR - podbitka dachowaGaleco DECOR - podbitka dachowa

 

 

 

 

 

 

Materiał PVC, z którego wykonana jest podsufitka Galeco DECOR umożliwia łatwy i szybki montaż, nawet na delikatnych strukturach. Zaletą PVC jest także brak konieczności konserwacji oraz odporność materiału na warunki pogodowe.

Brak możliwości komentowania.